LZS Grodno Zagórze Śląskie 
    
 Our Policy 
 
 Forum Rules 
 
 Contact Us 
 
 Polls 
 
 Search »  
 
Klub
Image Hosted by ImageShack.us Dane klubu
Image Hosted by ImageShack.us Zarząd
Image Hosted by ImageShack.us Kadra
Image Hosted by ImageShack.us Historia
Image Hosted by ImageShack.us Sponsorzy
Image Hosted by ImageShack.us Stadion
Image Hosted by ImageShack.us Flaga
Liga - Sezon 2009/2010
Image Hosted by ImageShack.us Tabela
Image Hosted by ImageShack.us Terminarz / Wyniki
Image Hosted by ImageShack.us Strzelcy
Image Hosted by ImageShack.us Asysty
Image Hosted by ImageShack.us Statystyki
Image Hosted by ImageShack.us Statystyki Zawodników
Image Hosted by ImageShack.us Stroje
Inne
Image Hosted by ImageShack.us Forum
Image Hosted by ImageShack.us Linki
Image Hosted by ImageShack.us Galeria
Image Hosted by ImageShack.us Download
Image Hosted by ImageShack.us Artykuły
Image Hosted by ImageShack.us FAQ
Image Hosted by ImageShack.us Szukaj
Image Hosted by ImageShack.us Filmiki z meczów
Image Hosted by ImageShack.us Nasze Buttony
Księga Gości
Image Hosted by ImageShack.us Dodaj wpis do Księgi Gości
Archiwum
Image Hosted by ImageShack.us Sezon 2007/2008
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 91
Najnowszy Użytkownik: gmforte
Sponsorzy

Licznik odwiedzin
Buttony


KP Podgórze

Image Hosted by ImageShack.usStrona klubu Grom Witków


Image Hosted by ImageShack.us


Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us


Witamy

REKLAMA

Kolejny walkower...
Na dzisiejszy mecz z Czarnymi Wałbrzych stawiło się tylko dwóch zawodników. Drużyna z Wałbrzycha dopisała sobie trzy punkty a zespołowi z Zagórza grozi wycofanie z rozgrywek i kara finansowa w przypadku dostania trzeciego walkowera w rundzie wiosennej. Przypomnijmy jest to drugi walkower w rundzie wiosennej, pierwszy był w Czarnym Borze.
Grodno grało....
Trenerowi Grodna Krzysztofowi Michalakowi udało sie uzbierąc skład na mecz z Wierzbianka Wierzbna, jednak 60% zawodnikow liczyła sie tylko jako sztuka na boisku, a w ataku zagrał Prezes Zagórza Krzysztof Ryl. Do meczu doszło tylko dlatego aby nie zaplacić kolejnego walkowera, wynik był najmniej istotny. Ostateczny rezultat to 2:11. Była to pierwsza porażka dwucyfrowa w historii klubu. Wierzbianka Wierzbna to bardzo przeciętny zespół, jeżeli bysmy grali w pełnym składzie zdobylibyśmy prawdopodobnie pierwsze punkty, bo to co wyprawiali w tym meczu zawodnicy z Wierzbnej wołało o pomstę do nieba. Jednak stało się inaczej i spadek do B klasy już jest nieunikniony. Bramki dla Grodna strzelili: Byrski oraz Stanisławski. W składzie zabrakło: Dawida Aftyki, Grzegorza oraz Dominika Krzysików, Mateusza Olejko, Mateusza Werstlera, Mariusza Fedyckiego, Piotra Michalaka, Mateusza Inglota, Pawła Czelenia, Grzegorza Zwolińskiego, Radosława Pawlaka.


Grodno - Wierzbianka 2:11

Grodno: Tietz - Byrski, Czaja, K.Michalak, Stanisławski, Adamski, Raczykowski, Barszcz, Strzelec, Ryl


Zawodnicy naszego klubu już dostają oferty od innych klubów wyżej notowanych od Grodna, m.in: LKS Bystrzyca Górna, Sudety Dziećmorowice, Zdrój Jedlina, Zagłębie Wałbrzych, KS Walim, Czarni Wałbrzych, Podgórze Wałbrzych.

Porażka z Karoliną...
W rozegranym meczu w dniu dzisiejszym nasz zespół po bardzo dobrym i ciekawym spotkaniu przegrał nieznacznie z Karolina Jaworzyną Śląska 0:1. Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych jednak to Karolina strzeliła jedną zwycięska bramkę już w 7 minucie meczu.

Grodno: Tietz - Fedycki, Stanisławski, Inglot, P.Michalak - Olejko, K.Michalak, D.Krzysik, Aftyka - Strzelec, Pawlak.
Minimalna porażka...
W rozegranym dniu dzisiejszym meczu nasz zespół przegrał rożnicą jednej bramki na własnym boisku z LKS Bystrzyca Górna 1:2. W tym meczu nasz zespól wystąpił bardzo osłabiony, zabrakło: Zbigniewa Barszcza, Piotr Michalaka, Grzegorz Byrskiego, Grzegorza Zwolińskiego, Pawła Czelenia, Grzegorza Krzysika, Mateusza Werstlera oraz Radosława Pawlaka.

Grodno Zagórze - Bystrzyca Górna 1:2 (0:0)

Bramka: Sławomir Strzelec 67'

Grodno: Tietz - Fedycki, Stanisławski, Inglot, Staśkiewicz - Olejko, K.Michalak, D.Krzysik, Aftyka - Majcherczyk (Wiśniewski 67'), Strzelec.
Weekendowe porażki...
W ostatni majowy weekend nasza drużyna doznała dwóch porażek. W sobote przegraliśmy z Cukrownikiem Pszenno 1:6 a w poniedziałek z Granitem Roztoka 1:4.

01.05.2010
Grodno Zagórze - Cukrownik Pszenno 1:6 (0:3)


Grodno: Tietz - Pawlak, Byrski, Inglot, K.Michalak - Strzelec, D.Krzysik, Werstler, Barszcz - Olejko, Aftyka.

Bramka: D.Krzysik


03.05.2010
Granit Roztoka - Grodno Zagórze 4:1 (0:1)


Grodno: Tietz - Fedycki, Byrski, Stanisławski, K.Michalak - Barszcz, Werstler (Strzelec 29'), D.Krzysik, Aftyka - Olejko, Czeleń.

Bramka: Czeleń

Przegrana z liderem...
W dniu dzisiejszym nasza drużyna uległa na własnym terenie liderowi klasy "A" Zjednoczonym Żarów 0:3. Między słupkami w naszej drużynie zadebiutował doświadczony bramkarz Paweł Tietz, były Golkiper Sudetów Dziećmorowice który był najpewniejszym punktem naszej drużyny.

Grodno: Tietz - Fedycki, Byrski (K), P.Michalak, Inglot - Barszcz, K.Michalak, Stanisławski, Aftyka, D.Krzysik - Czeleń oraz Werstler, Olejko, Strzelec.
Przegrana po walce
W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu nasza drużyna przegrała z Gwarkiem Wałbrzych na wyjeździe 1:4. Jedyuną bramkę dla naszego zespołu po pięknym strzale z rzutu wolnego w same okienko zdobył Dawid Aftyka. Z powodu absencji naszego bramkarza Pawła Kudaja cały mecz jako bramkarz rozegrał nasz nominalny napastnik Dominik Krzysik ktory między słupkami spisywał się bardzo dobrze.

Gwarek przez większość meczu przeważał, nasz zespoł próbował gry tylko i wyłacznie z kontrataku. Przy stanie 0:1 dla Gwarka rzutu karnego dla naszego zespołu nie wykorzystał Piotr Michalak w 44' minucie gry. Podsumowując przy tak osłabionym naszym zespole mogliśmy przegrać większą ilością bramek, może głupio to zabrzmi ale z takiego wyniku jesteśmy zadowoleni, na boisku Gwarka gra się bardzo cięzko przekonali się o tym zawodnicy z Jaroszowa którzy przegrali tydzień temu aż 2:5. Przegraliśmy po walce i z podniesiony głowami możemy walczyć o pierwsze punkty w rundzie wiosennej. Wszystkim zawodnikom naszej drużyny dziękujemy za serce włożone w grę!

Gwarek Wałbrzych - Grodno Zagórze 4:1 (1:0)

Grodno: D.Krzysik - Fedycki, Byrski, Michalak, Inglot - Pawlak, K.Michalak, Werstler, Aftyka - Olejko, Zwoliński (Majcherczyk 80').
Wstyd, hańba i poniżenie...
W pierwszym meczu rindy wiosennej nasza druzyna uległa zespołowi KP Podgórze Wałbrzych na własnym terenie aż 1:7. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Grzegorz Zwoliński. O grze naszego zespołu można napisac tylko tyle: "Mniej niż zero..."


Grodno Zagórze - KP Podgórze 1:7

Grodno: Kudaj - Fedycki, P.Michalak, Byrski, Inglot - Pawlak, K.Michalak (ktp), Stanisławski, Aftyka - Zwoliński, D.Krzysik. Na zmiany wchodzili: Werstler, Olejko, Majcherczyk.
Inaguracja ligi juz w Niedziele !
Sparingowy weekend za nami...
W miniony weekend rozegralismy dwa mecze kontrolne. Pierwsze mecz na Nowym Mieście zagraliśmy z Zagłębiem Wałbrzych, dzień później zmierzyliśmy się z LKS Bystrzyca Dolną.


Mecz z Zagłębiem to były dwie różne połowy w wyokaniu naszego zespołu, pierwsza połowa należała zdecydowanie do nas ale niestety pierwsza część zakończyła się remisem 2:2. Druga odsłona to przewaga Zagłębia i lepsi okazali się "Thoreziacy" Pokonując nas 3:2.

Grodno: Kudaj - Jaśkiewicz, Satnisławski, Inglot, P.Michalak - Fedycki, K.Michalak, Sajdak, Aftyka - Czeleń, D.Krzysik oraz Rymarowicz, Strzelec, Boruszewski.

Grodno Zagórze - Zagłębie Walbrzych 2:3 (2:2)

Bramki: Dominik Krzysik (asysta Paweł Sajdak), Paweł Czeleń (asysta Dominik Krzysik)

Drugie niedzielne spotkanie z Bystrzyca to przewaga naszego zespołu przez całe spotkanie, choć byliśmy w tym meczu osłabieni (graliśmy "gołą" jedenastką), a do tego na początku drugiej polowy plac gry musiał opuścić nasz bramkarz Paweł Kudaj z powodu kotuzji i mecz do końca graliśmy w dziesiątke, mimo tego zdołaliśmy strzelic jeszcze dwa gole. W spotkaniu tym mogliśmy przestestować inne rozwiązania taktyczne ktore pozwoliły uzyskać jeszcze większą przewagę w środku pola, i na tle B klasowego przeciwnika wypadło to bardzo dobrze. Ostateczny wynik to 6:1 dla naszego zespołu.

Grodno Zagórze - Bystrzyca Dolna 6:1 (3:0)

Grodno: Kudaj - Fedycki, P.Michalak, Stanisławski - Werstler, Szlawski, K.Michalak, G.Krzysik, Aftyka - Czeleń, D.Krzysik

Bramki:
Grzegorz Krzysik 2 (1 asysta Dominik Krzysik),
Mateusz Werstler (asysta Grzegorz Krzysik),
Paweł Czeleń (asysta Dominik Krzysik),
Mariusz Fedycki (rzut karny)
Dominik Krzysik (asysta Grzegorz Krzysik)

Sparingowy weekend
Nasza drużyna w najbliższy weekend rozegra dwa mecze sparingowe.

W sobotę 6 marca o godzinie 13:00 na górnej płycie na Nowym Mieście nasz zespół zmierzy się z liderem klasy "B" Zagłębiem Wałbrzych. Zbiórka zawodników o godzinie 12:00.

Natomiast drugi sparing zostanie rozegrany w niedzielę 7 marca w Zagórzu Śląskim z LKS Bystrzycą Dolną. Początek zawodów o godzinie 14:00. Zbiórka zawodników o godzinie 12:40 na Rusinowie.


Strona 1 z 13 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Mecze
małe mecze nowe
Następny  28.03.10
Grodno  vs. Podgórze W-ch
Poprzedni  7.03.10
    Grodno   vs. Bystrzyca Dolna
       6         :          1
                  ( Sparing)

Strzelec / Asystent
Terminarz klasa A
Najlepszy Strzelec
Dawid Aftyka
Dawid Aftyka
8 Bramek

Najlepszy Asystent
Grzegorz Krzysik
Grzegorz Krzysik
8 Asyst


Tabela Klasy "A"
mała tabela
P.
Nazwa
Pkt.
1.
Zjednoczeni Żarów
32
2.
Sudety Dziećmor.
31
3.
Skalnik Czarny Bór
31
4.
Gwarek Wałvrzych
28
5.
Zryw Gola Św.
26
6.
LKS Bystrzyca Gr.
24
7.
Unia Jaroszów
24
8.
Zieloni Mrowiny
23
9.
Podgórze W-ch
23
10.
Cukrownik Pszenno
22
11.
Granit Roztoka
20
12.
Karolina Jaworzyna
19
13.
Wierzbianka Wierz.
16
14.
Grodno Zagórze
11
15.
Czarni Wałbrzych
10
16.
Victoria II Świeb.
3

więcej...Wyszukiwarka
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pawel11
21/06/2010 22:49
brawo panowi 1:16 dobry wynik

Olej9
26/05/2010 20:25
GOODBYE...dzieki za wszystko ( Olo ) Yo!

gosc
15/05/2010 17:18
a sie dzieje z Pelka czemu on nie gra

seba198686
31/03/2010 15:35
http://podgorze.futbolowo
.pl/


seba198686
28/03/2010 20:00
Właśnie dziś zakończyła się historia smiley

Archiwum
Ankieta
Czy Twoim zdaniem zespół Grodno Zagórze zdoła utrzymac sie w rozgrywkach klasy "A"?

Tak

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Sonda
Twoja ocena naszej Strony internetowej???
Świetna
Bardzo Dobra
Dobra
Przeciętna
Słaba
Bardzo Słaba

1581937 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Tocopeak by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu